DİL SEÇİMİ >

YATAY KURUTMA MAKİNALARI

ADAKURUTMA® bugünün kurutma ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli model ve kapasitelerde güvenilir ve verimli tahıl kurutucular üretmektedir. Tahıl kurutma sektöründe güvenilir bir marka olan ADAKURUTMA® kurutucular yüksek performans ve basitleştirilmiş işlem için kullanılabilir en modern özelliklere sahip olarak üretilirler.

 

ADAKURUTMA® tahıl kurutucular size tamamen kurutma veya kurutma/soğutma seçeneği sağlar. Her iki yöntemde  ADAKURUTMA® tahıl kurutucular tarafından etkili ve ekonomik olarak uygulanır. Çift brülörlü kurutucularda yanma odalarını birbirinden ayıran bir ayırıcı vardır. Böylece her fan ve ısıtıcı kendi yanma odasına etki eder ve diğeri etkilenmez.

 

Tek ve çift brülörlü tahıl kurutuculara ek olarak ADAKURUTMA® aynı zamanda 2 ve 3 katlı tahıl kurutucuları üretmektedir. Bu kurutucular sizin kapasite ihtiyaçlarınızı karşılamak için   2, 3, 4, 5 veya 6 brülörlü olarak üretilir.

 

Biz ADAKURUTMA® olarak geleceğin ürünlerimizin kalite ve güvenilirliğine bağlı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her bir ADAKURUTMA® tahıl kurutucu fabrikadan çıkmadan önce iyice test edilir. Tüm çalışma elektronik olarak simule edilir ve sevk edilmek üzere paketlenir.

ÇELİK KARDEŞLER LTD. ŞTİ.

Çökekler Mah.Ankara Cd. No: 487 Sakarya / TÜRKİYE Tel  : +90 264 379 32 54 / info@adakurutma.com.tr